26/02/2024

Málo práce, více chuti!

Vyzkoušejte naše hotové pokrmy z kvalitních ingrediencí, které připravíte během pár minut.

Málo práce, více chuti!

Už žádné kompromisy mezi časem a kvalitou! Chodura vám představujeme nové portfolio produktů hotových pokrmů. Naše hotová jídla vám přináší kvalitní ingredience a výrazné chuti, které si užijete během 20ti minut. S naší jednoduchou přípravou se už nemusíte rozhodovat mezi rychlým obědem a skvělým jídlem. Objevte nové možnosti s "hotovkami" Chodura!

Kuřecí křídla

Jedná se o čerstvé nakořeněná křídla, která se opečou a následně se upraví metodou Sous vide. Výsledkem jsou šťavnaté křídla s jemnou vyváženou chutí pečeného kuřete  s lahodnou šťávou. Velkým benefitem je rychlá příprava, kdy cca 20 minut stačí k tomu, aby jste vykouzlili vynikající oběd.

Kuře ala gril

Jedná se o čerstvé nakořeněné kuře, které se opeče a následně se upraví metodou Sous vide. Výsledkem je šťavnaté kuře s jemnou vyváženou chutí pečeného kuřete  s lahodnou šťávou. Velkým benefitem je rychlá příprava, kdy cca 20 minut stačí k tomu, aby jste vykouzlili vynikající oběd.

Kuřecí roláda

Ručně vyráběná roláda, která je upravena metodou Sous vide a zaručí, že po úpravě je roláda krásně měkká a šťavnatá. Velkým benefitem je rychlá příprava, kdy cca 20 minut stačí k tomu, aby jste vykouzlili vynikající oběd.

Vepřová roláda s klobásou a kyselím zelím

Ručně vyráběná roláda z čerstvých plátů vepřové kýty, které nejsou strojově upravovány. Náplň tvoří lechce pikantní klobása a kyselé zelí. Roláda je upravena metodou Sous vide, která zaručí, že po úpravě je roláda krásně měkká a šťavnatá. Velkým benefitem je rychlá příprava, kdy cca 20 minut stačí k tomu, aby jste vykouzlili vynikající oběd.

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru