Výroba

Tradiční výroba
s moderní technologií

NAŠÍM POSLÁNÍM JE PŘINÁŠET ZÁKAZNÍKŮM ORIGINÁLNÍ SPECIALITY VÝJIMEČNÝCH KVALIT PRO SKUTEČNÉ GURMÁNSKÉ ZÁŽITKY. TAK, JAKO TOMU BYLO JIŽ PŘED STO LETY…

Inovace je budoucnost,
a my na ni myslíme už dnes

V roce 2000 firma kupuje areál bývalého masokombinátu ve Frýdku-Místku a rozšiřuje portfolio výroby a v tomto objektu sídlí dodnes. V nedalekých Fryčovicích se nachází logistické centrum. Společnost Beskydské uzeniny, a.s. má více než 200 zaměstnanců a řadí se u nás mezi středně velké podniky v oblasti zpracování masa.

V novém provozu jsou instalovány udírny, varné komory, pečící i chladící komory, které splňují ty nejpřísnější hygienické požadavky. Nová technologie výroby společně s kvalitní surovinou byl základ pro novou řadu šunek se sníženým obsahem soli, kterou firma uvedla na trh v roce 2021.

„Nejmodernější technologie značky Schröter, zdvojnásobení výrobní kapacity, nová pracovní místa, větší skladovací prostory, ale hlavně nová řada kvalitních šunek se zdravotním benefitem,“

Bez zkušeného a zodpovědného týmu, jsou i nejmodernější technologie k ničemu.

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru