V srdci Beskyd

Uzeniny s láskou
k přírodě

Když v roce 1919 Karel Chodura provozoval vyhlášené řeznictví v Ostravě, netušil, že za více než 100 let bude jméno Chodura značkou prémiových šunek a uzenářských specialit a symbolem kvality pocházející právě z Beskyd.

Daleko od smogu velkoměsta, rušného života, v srdci Beskyd vyrábíme podle našich rodinných receptur uzeniny, na které jsme hrdí.

Přestože neustále inovujeme výrobní procesy a zavádíme nejmodernější technologie, stále dbáme na to, aby vstupní suroviny a veškeré přidané ingredience byly té nejvyšší kvality a přinášely našim zákazníkům ten pravý gurmánský požitek.

K přírodě jsme
ohleduplní
a važíme si toho,
co všechno nám
dává

Používáme nejkvalitnější maso z prověřených chovů a dbáme na to, abychom přírodu v našem domově zanechali čistou a krásnou pro naše děti minimálně dalších sto let. Jsme upřímně přesvědčení, že pouze uvědomělým chováním k naší přírodě a společenskou zodpovědností můžeme změnit svět kolem nás k lepšímu a předat tak naše umění dalším generacím v co nejlepším stavu.

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru