08/11/2023

Chodura s císařskými párečky zvítězil v soutěži "Dětská chuťovka"

Získali jsme srdce a chuťové pohárky mladých gurmánů v prestižní soutěži chuti a kvality potravinářských výrobků.

Chodura s císařskými párečky zvítězil v soutěži "Dětská chuťovka"

S radostí oznamujeme, že naše společnost, Chodura, právě získala prestižní ocenění v soutěži "Dětská chuťovka" s naším produktem – lahodnými císařskými párečky! Tato soutěž je zaměřena na výrobky určené pro děti a mládež ve věku od 6 do 16 let, a my jsme mimořádně hrdí, že naše císařské párečky byly vybrány jako vítězný produkt.

Výrobky přihlášené do soutěže procházejí pečlivým hodnocením pod metodickým vedením odborníků z hodnotitelské komise České chuťovky. Autentickou dětskou porotu tvoří členové Dětské tiskové agentury, žáci Základní školy Londýnská a VOŠ, Gymnázium, SPŠ a SOŠ PODSKALSKÁ. Soutěž je podporována významnými odbornými a organizačními příspěvky této instituce.

Naše císařské párečky oceněné touto prestižní cenou podstoupily náročné hodnocení od dětských porotců, kteří jsou ve svém rozhodování zcela nezávislí a opravdu zodpovědní. Jejich hodnocení je naprosto nestranné a řídí se pouze svými chuťovými preferencemi. Toto vítězství pro nás představuje nejen potvrzení kvality našich produktů, ale také důkaz toho, že si naše císařské párečky získaly srdce a chuťové pohárky mladých gurmánů.

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru