Soutěž

Vyhrajte s námi
Weber® grily!

Připravili jsme pro vás letní soutež, kterou můžete hrát v zapojených prodejnách chodura.

Snadněji už to ani nejde

  • Nakupte nad 400 Kč
  • Hned obdržíte hrací los
  • Zjistěte okamžitě svoji výhru

Nákupem libovolných produktů Chodura v ceně alespoň 400 Kč na prodejnách Chodura získáte stírací los. Po setření losu ihned zjistíte svou výhru. Jak svoji výhru uplatnit se dozvíte v podrobných pravidlech soutěže.

Soutěžíme o 10 grilů Weber® a 500 grilovacích balíčků 270 g dle vlastního výběru.

K létu neodmyslitelně patří grilování s přáteli a rodinou. A protože chceme být součastí vašeho života, máme i pro tyto příležitosti připraven velký sortiment kvalitních grilovacích klobásek, párečků a špekáčků. Ať už jsou s příchutí medvědího česneku, nebo medu s chilli, vždy jsou připaveny pouze z těch nejkvalitnějších ingrediencí, s vysokým obsahem masa a vyráběny s ohledem na tradice a zároveň nejmodernějšími postupy tak, aby váš zážitek z grilování byl ten nejlepší. Abyste si mohli vždy znovu a znovu pochutnat na Chodurových grilovacích klobásách a párečcích, nakouknětě do naší sekce produktů a nebo hledejte ve vaší nejbližší prodejně s uzeninami.

Podmínky soutěže a seznam zapojených prodejen

Nejraději bychom samozřejmě byli, kdybyste si výhru mohli odnést úplně všichni, ale to bohužel nejde a proto, aby byla soutěž co nejspravedlivější, rozhodne za nás náhoda v losech. A protože se chceme spojovat pouze s těmi nejlepšími, vybrali jsme si pro hlavní výhru výrobce těch nejlepších grilů na trhu. Plynový gril Weber tak učiní z vašeho grilování vždy nevšední zážitek a pokud ho ještě spojíte s našimi výrobky, bude zážitek o to větší! Pokud nebudete mít štěstí na hlavní výhru, máte další velkou šanci vyhrát, a to jeden z 500 grilovacích balíčků 270 g dle vlastního výběru!
Čím častěji u nás nakoupíte, tím se vaše šance na výhru zvyšuje! A pokud ani přesto nevyhrajete, smutní být nemusíte, protože nakoupit produkty Chodura je už výhra sama o sobě!

K létu patří grilování,
a ke grilování patří Chodura!

20+ prodejen v Česku.
Zastavte se u nás na jedné z nich.

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

Nahoru