SLAVÍME

100 LET
RODINNÉ TRADICE
POCTIVÉHO UZENÁŘSTVÍ

Uzeniny ze srdce Beskyd

chodura_100_LET.jpg

 Slavíme 100 let
a pomáháme dětem!

Při příležitosti oslav 100 let značky Chodura jsme od května do července odváděli
z každého prodaného kila šunky Chodura 1 kč na pomoc oddělení neonatologie ve Fakultní nemocnici v Ostravě.
20. září 2019 šek na částku 51 500 Kč předal osobně Ing. Petr Chodura ve Fakultní nemocnici v Ostravě.

 
 
 

Děkujeme, že pomáháte s námi!

 
100_LET_bile_male.png
 
 

Kvalitní uzeniny a tradice výroby, to je již 100 let značka Chodura.

BESKYDSKÉ UZENINY JSOU HRDÝM VLASTNÍKEM ZNAČKY CHODURA, S BOHATOU TRADICÍ, ŠIROKÝM PORTFOLIEM PRODUKTŮ A VELKOU PRODEJNÍ SÍTÍ PO CELÉM ČESKU I SLOVENSKU.

Zákazníky jsou vyhledávané především šunky nejvyšší jakosti, vynikající párečky nebo kvalitní uzená masa spolu s trvanlivými salámy. To vše tvoří základ značky Chodura, která je symbolem pro kvalitu a chuť po několik generací.

 
100_let_banner.jpg
 

Slavíme
100 Let

1919 -2019

V roce 2019 slavíme sto let od založení naší společnosti Karlem Chodurou, který si vybudoval vynikající pověst kvalitního uzenáře a jehož odkaz ctíme dodnes a mnohé uzeniny vyrábíme podle jeho původních receptur.

nadvori.jpg
 

Poctivé
řemeslo

Odjakživa platilo, že pouze poctivé řemeslo má zlaté dno. Vše se podřizuje kvalitě vstupních surovin a přesností výrobního postupu a samozřejmostí je také dodržování nejpřísnějších hygienických norem.

 
 

V srdci Beskyd

Daleko od smogu velkoměsta, rušného života, v srdci Beskyd vyrábíme podle našich rodinných receptur uzeniny, na které jsme hrdí. Používáme nejkvalitnější maso z českých chovů a dbáme na to, abychom přírodu v našem domově zanechali čistou a krásnou pro naše děti minimálně dalších sto let. 

beskydy_mazak.jpg
 

Kvalitní výrobky

Přestože neustále inovujeme výrobní procesy a zavádíme nejmodernější technologie, pořád dbáme na to, aby vstupní suroviny a veškeré přidané ingredience byly té nejvyšší kvality a přinášely našim zákazníkům správný gurmánský požitek.

 
 

Zastavte se pro naše produkty

Naše výrobky se prodávají v široké prodejní síti po celé České republice a na Slovensku, nejen ve velkých řetězcích, ale také v malých obchodech a nebo v našich vlastních obchodech Uzenářství Chodura. Přijďte si k nám ochutnat některý z našich výrobků.

 
chodura4225.jpg