Centrála společnosti

Nabídka pozic na centrále společnosti Chodura

Zkušený personalista pro výrobní společnost

40 000–45 000 Kč/měsíc
Beskydské uzeniny, a.s. Příborská 520, Frýdek – Místek
Plný úvazek

Popis pracovní nabídky

Ryze česká rodinná firma s tradicí, moderní kanceláře, možnost profesního růstu, benefitní program a mnoho dalšího získáte tím, že se rozhodnete jít společně s námi! Od roku 1919 přinášíme do českých domácností kvalitní uzenářské výrobky.Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost. Více než 25 prodejen značky Chodura v rámci celé České republiky.

Máte víceleté zkušenosti z manažerské pozice v oblasti lidských zdrojů a chcete je uplatnit v úzké spolupráci s vedením společnosti? Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Náplň práce:

  • Vedení celé personální oblasti ve společnosti (podpora managementu/výroby)- budete klíčová osoba

  • Podílení se na nastavování firemních procesů (rozvíjíme se)

  • Podílení se na projektech vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (dotační programy)

  • Příprava podkladů pro účetní oddělení (fakturace)

  • Řízení systému odměňování pracovníků a uplatňování vhodných forem odměňování

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání

  • Praxi v HR minimálně 3 roky

  • Práci s PC (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Helios - zaučíme)

  • Znalost zákonů týkajících se pracovně právních vztahů (Zákoník práce)

  • Komunikační a organizační schopnosti

  • Reprezentativní a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • Nová pozice – nastavení podmínek spolupráce je možno dohodnout

  • Nástup možný dle domluvy

  • Možnost dalšího profesního růstu

  • Zázemí rostoucí výrobní společnosti

  • Budete hrát klíčovou roli v ovlivňování rozvoje společnosti